КАТАЛОГ ТОВАРУ

  • Котли та радіатори
  • Тепловентилятори, пушки, завіси
  • Електричні конвектори та радіатори
  • Електричні плити Термія

Електроконвектори Термія (Україна)

Електроконвектори серія Універсал (ЭВУА) Термія (Україна)

Електроконвектори серія Універсал (ЭВУА) Термія (Україна)

Електроконвектори серія Евро (ЭВНА) Термія (Україна)

Електроконвектори серія Евро (ЭВНА) Термія (Україна)

Модельний ряд включає дві висоти (340 та 455 мм) та широкий діапазон довжин (від 400 до 1035 мм). Електроконвектори потужністю від 0,5 кВт до 2,5 кВт здатні обігріти приміщенні від 8 до 40 метрів.

Електроконвектор плінтусний Термія (Україна)

Електроконвектор плінтусний Термія (Україна)

Самі найкращі плінтусні електроконвектори

Електроконвектори серія Оптима + (ЕВНА) Термія (Україна)

Електроконвектори серія Оптима + (ЕВНА) Термія (Україна)

Електроконвектори звичайні «Термія» ЭВНА призначені для основного і додаткового обігріву будівель та споруд в побутових та аналогічних умовах. Відрізняються сучасними технічними рішеннями, елегантним дизайном, широкою комплектацією, високою якістю виконання і доступною ціною. Електроконвектори «Термія» ЭВНА встановлюються стаціонарно на стіні, але їх конструкція допускає установку на підлозі на активних або пасивних опорах, придбаних додатково. Електроконвектори звичайні «Термія» ЭВНА виготовляються висотою 450 мм і 340 мм, оснащені Zig-Zag (голчастим) нагрівальним елементом, електромеханічним біметалічним термостатом для установки і підтримки бажаної температури в приміщенні, ступінчастим регулятором споживаної потужності (або без нього), захистом від перегріву, мають функцію захисту приміщення від заморожування (підтримання температури в приміщенні в межах + 5 ... 7 ° С, що не допускає промерзання приміщення при мінімальних витратах електроенергії).Відмінною особливістю електроконвекторів «Термія» ЭВНА є інтенсивний обігрів приміщення, обумовлений конструкцією приладів, прискорює природну циркуляцію повітря в приміщенні із забезпеченням швидкого прогрівання по всьому об'єму. Високий ступінь економічності приладів «Термія» Електроконвектори з буквою (с) в позначенні мають ступінчастий регулятор потужності, що дозволяє вибрати необхідний режим роботи - 1/2 паспортної потужності або повна потужність. Номінальна напруга мережі електроживлення: 230 В. Поставляються I класу або II класу (подвійна ізоляція) захисту від ураження електричним струмом. Прилади II класу захисту не вимагають заземлення. Електроконвектори відповідають вимогам Технічного регламенту низьковольтного устаткування і Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання, мають необхідні сертифікати відповідності. Технічні характеристики електроконвекторів «Термія» ЭВНА: 

Модель

Номінальна споживча потужність, кВт

Параметри приміщення

Маса кг

Габаритні розміри

Додатковий обігрів

Основний обігрів

Площа

Об’єм

Площа

Об’єм

ЕВНА-1,0/230С2М(ми)

1,0

16

40

10

25

3,4

530х450х120

ЕВНА-1,5/230С2М(си)

1,5 (0,75 + 0,75)

24

60

15

37

3,8

656х450х120

ЕВНА-2,0/230С2М(си)

2,0 (1,0 + 1,0)

32

80

20

50

4,6

785х450х120

 1 - при висоті стелі 2,5 м і стандартною теплоізоляції; 2 - розмір приладу по глибині з урахуванням монтажних кронштейнів для настінної установки. Більш точний вибір номінальної потужності електроконвекторів повинен проводитися з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення. * - I або II клас захисту від ураження електричним струмом, позначається цифрами 1 або 2 відповідно Номінальна напруга мережі електроживлення: 230 В. Умовні позначення: ЕВНА - електроконвектори настінні з автоматичним регулювання температури повітря в приміщенні. Індекс З вказує на висоту даної моделі електроконвектора: С - середні (висота 450 мм) Конструктивні особливості електроконвекторів позначені наступними індексами: - Без ступінчатою регулятора потужності (м) - Зі ступінчатою регулятором потужності (с) У конкретної моделі замість символів (...) Ідекс вказано варіант виконання лицьової декоративної решітки: • штампована решітка (ш) • інтегрована штампована решітка (і) Зварна ґрати не позначається індексом. Спосіб установки на підлогу: • пасивна опора (п) • активна опора (а) Комплект поставки: електроконвектор, кронштейни для настінної установки, керівництво по експлуатації, упаковка.

Масляні електрорадіатори Термія (Україна)

Масляні електрорадіатори Термія (Україна)

Розробка сайту: Веб-студія Fusion

При розробці сайту були використані іконки звідси.